Jak firmy mogą zaoszczędzić na pojazdach służbowych?

Jak firmy mogą zaoszczędzić na pojazdach służbowych?

Dobrze prosperująca firma zajmować musi się swoją działalnością na wielu płaszczyznach. Auto na abonament pozwoli znacznie zmniejszyć ilość obowiązków, związanych z samochodem służbowym. Właściwie dobrane pakiety, dostosowane do potrzeb konkretnej firmy, jasno określone comiesięczne koszty oraz wysokiej klasy prawie nowy pojazd, to tylko niektóre z atutów, z których należy sobie zdawać sprawę. Na co jeszcze dodatkowo warto jest zwrócić swoją uwagę? 

Bardzo różnorodna oferta

Na samochód w abonamencie decyduje się coraz więcej zakładów zarówno tych niewielkich, jak i bardziej rozwiniętych. Każdy jednak, wybierając dany pojazd, jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Już na samej stronie internetowej można: 

  • zapoznać się z różnymi modelami pojazdów, 
  • dostosować pod siebie koszty związane z np. wkładem własnym, 
  • wybrać interesujące pakiety, 
  • zapoznać się ze specyfikacjami oraz zdjęciami aut,
  • określić limit kilometrów. 

Mniejsza ilość obowiązków 

Odpowiednio wybrane auto na abonament, z dostosowanymi do wymagań danej firmy pakietami, to minimum obowiązków. Dzięki nim nie będzie trzeba martwić się regularnymi przeglądami, wymianą wyeksploatowanych części, sezonową zmianą opon, czy też dodatkowym ubezpieczeniem. Zapominając o tych aspektach będzie można skupić się na rozwoju własnej działalności. To właśnie dlatego samochody na abonament cieszą się tak dużą popularnością. Chcąc je wypróbować można również zdecydować się na jazdę testową.