Kartony: atrakcyjna forma opakowań

Karton

Kartony są niezbędne do pakowania i wysyłki wielu, bardzo różnych produktów. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie wielu firm bez kartonowych opakowań zbiorczych czy sklepów internetowych. Kartony mogą być dzisiaj jednym z nośników reklamy. Interesujące jest to, że kartony reklamowe to jedna z najtańszych form reklamy, którą można wybrać.

Kartony reklamowe: jakie można kupić?

Kartony reklamowe dostępne u producenta występują w dwóch fasonach. Klienci mogą zamówić kartony fasonowe albo klapowe. Oba rodzaje mogą mieć spersonalizowane nadruki. W roli nośnika reklamy kartony reklamowe z nadrukiem sprawdzają się doskonale, między innymi dlatego, że nadruki na nich powstają metodą sitodruku. Dzięki temu wszystkie treści,które znajdą się na kartony reklamowe z nadrukiem będą bardzo wyraźne, a ich jakość spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Karton z nadrukiem sprawdzi się w bardzo wielu branżach.

Karton z nadrukiem: dodatkowe plusy

Karton z nadrukiem może mieć kolor szary albo biały. Druk może zostać naniesiony na całą powierzchnię kartonu, także w jego środku. Wszystkie kartony z nadrukami wytwarzane są z bardzo trwałej tektury o zróżnicowanej grubości. Wysoka jakość tektury sprawia, że prawdopodobieństwo uszkodzenia opakowania podczas transportu jest ograniczone do minimum. Kartony dostępne są w bardzo różnych rozmiarach. Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut