Kartony: popularne formy pakowania produktów

Kartony

Opakowania kartonowe od lat są powszechnie wykorzystywane do pakowania różnorodnych produktów. Mimo że bardzo chętnie wykorzystujemy tworzywa sztuczne, to popularność kartonowych opakowań wcale nie maleje. Okazuje się nawet, że ich zastosowanie rośnie; dzięki temu, że ich producenci oferują również kartony z nadrukiem mogą się one stać również nowoczesnym nośnikiem reklamy.

Kartony z nadrukiem: jakie można zamówić?

Producenci opakowań tekturowych oferują swoim klientom dwa rodzaje tych kartonów. Do wyboru są kartony klapowe i fasonowe. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania kartony z nadrukiem. Na kartonach mogą zostać umieszczone bardzo różne nadruki: logo firmy, ciekawa grafika, hasło promujące firmę albo jej produkty. Dla klientów bardzo ważne jest to, że kartony z nadrukiem mogą zostać wykonane nie tylko z tektury w szarym, ale także w białym kolorze. Do tego producent oferuje możliwość wykonania kartonów w bardzo różnych wymiarach, dzięki temu klienci wybiorą kartonowe opakowanie idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Jakie jeszcze zalety mają kartony z nadrukiem?

Decydując się na kartony fasonowe z nadrukiem warto pamiętać o tym, że mogą one zostać wykonane w standardzie FEFCO 0426 albo 0427. Kartony fasonowe można wykorzystać w sklepach internetowych do pakowania zamówionych przez klientów produktów, do pakowania materiałów reklamowych, prezentów czy jako pudełka produktowe. To tylko kilka możliwości ich wykorzystania. Nadruk może zostać umieszczony na każdej stronie pudełka, także wewnątrz.