Kubek sandrine bloomingville – najlepszy prezent dla bliskich

kubek sandrine bloomingville

W życie człowieka wpisane jest nieustanne zastanawianie się nad wieloma sprawami – tymi mniej i tymi bardziej przyjemnymi. Oczywiście, poszukiwanie prezentów dla bliskich należy do tych przyjemnych kwestii, aczkolwiek często mamy w głowie pustkę – urodziny, imieniny, rocznice, Boże Narodzenie, inne, ważne okazje…

W końcu nie mamy już pomysłów na kolejny, ciekawy prezent. Interesującym podarunkiem, który wpisuje się świetnie w klimat obowiązującej mody, jest kubek sandrine bloomingville. Warto dowiedzieć się o nim więcej!

Kubki – piękne i praktyczne

Najważniejsza cecha kubków, jako podarunków dla bliskich, to ich poręczność, funkcjonalność. Nie tylko będą zdobić kuchnię, kiedy się je ustawi na widoku, lecz również mogą być często używane, a to ważne.

Dobrze jest wręczać sobie prezenty z jednej strony estetyczne, a z drugiej praktyczne – wówczas mamy pewność, że dana osoba będzie o nas często myśleć, za każdym razem kiedy używa danej rzeczy.

Kubek rustykalny

W tej chwili najbardziej modny jest nadal styl skandynawski – prosty, nieco surowy, ale bardzo przytulny oraz jasny. Styl rustykalny ma z nim wiele wspólnego, a kubek sandrine bloomingville ma wiele wspólnego tak z jednym, jak i drugim.

Można go zakupić w dwóch kolorach – jasnoszarym lub niebieskim – a także w dwóch pojemnościach, czyli 200 ml i 500 ml. Kubek jest ceramiczny, ręcznie wykonywany w portugalskiej manufakturze i jest jednym z tych przedmiotów, które zdają się mieć duszę. Na pewno każdy będzie zachwycony z takiego prezentu!