Opakowania kartonowe dla każdego

Kartony z nadrukiem

Kartonowe pudełka mają mnóstwo zastosowań. Używają ich nie tylko przedsiębiorstwa produkcyjne, ale także stacjonarne i internetowe sklepy, firmy zajmujące się przeprowadzkami, urzędnicy, osoby prywatne. Kartonowe pudełka mogą być także nośnikiem reklamy.

Kartony reklamowe: jakie można zamówić?

Pudełka z kartonu sprawdzą się jako kartony reklamowe. Szczególnie dobrze w tej roli wypada karton z nadrukiem. Kartony reklamowe mogą mieć bardzo różną wielkość, treści reklamowych można więc zmieścić na nich bardzo dużo. Można zamówić kartony reklamowe z nadrukiem, na których znajdzie się ciekawa grafika, logo firmy, hasło promujące produkty. Kartony reklamowe z nadrukiem mogą być tradycyjnie szare, ale mogą też być w białym kolorze. Kartony reklamowe z nadrukiem wykonywane są z tektury o różnej grubości, dzięki temu kartony reklamowe nadają się do pakowania bardzo różnych produktów. Więcej na temat karton z nadrukiem można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Kartony: popularne formy pakowania produktów”.

Karton z nadrukiem: zalety

Kartony to opakowania, które są niezbędne w wielu branżach. Trudno sobie wyobrazić na przykład funkcjonowanie sklepu internetowego, w którym nie ma kartonowych pudełek do pakowania zakupionych przez klientów produktów. Plusem kartonowych pudełek jest także to, że wiele z nich można wykorzystać ponownie, na pewno zaś nadają się one do recyklingu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup kartonowych opakowań prosto od producenta maja do wyboru kartony klapowe i fasonowe.