Różne rodzaje betonu

Beton to bardzo popularny materiał budowlany. W sprzedaży są dzisiaj bardzo różne rodzaje betonu. Jest on używany nie tylko jako materiał konstrukcyjny, ale także dekoracyjny. Wśród różnych rodzajów betonu, które oferuje rynek wyróżnić można między innymi beton posadzkowy.

Do czego wykorzystać beton posadzkowy?

Beton posadzkowy – jak wskazuje nazwa – przeznaczony jest przede wszystkim na posadzki. Beton posadzkowy produkowany jest z takich samych składników jak wszystkie inne rodzaje betonu. A więc beton na posadzki powstaje z cementu, kruszywa i wody. Mieszankę przeznaczoną na beton na posadzki wykonuje się z cementu hutniczego lub portlandzkiego. Często też do mieszanki na beton na posadzki dodawane są dodatki uszlachetniające. Beton na posadzkę przeznaczony jest na posadzki w różnych budynkach. Najczęściej wytwórnie betonu oferują beton na posadzkę przemysłową.

Różnorodna oferta od producenta

Producent betonu posadzkowego oferuje ten rodzaj betonu w bardzo atrakcyjnej cenie. Producent betonu posadzkowego ma w ofercie beton C20/25 oraz beton C25/30. Oba rodzaje betonu posadzkowego wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Wykonane z niego posadzki są trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Do tego posadzka z betonu  jest odporna na działanie nawet agresywnych środków chemicznych.

Beton to niezwykle często używany materiał w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Jest trwały, odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Producent betonu posadzkowego oferuje także inne rodzaje betonu.