Diagnoza i leczenie chorób serca

Diagnoza i leczenie chorób serca

Na wizytę u kardiochirurga w ramach ubezpieczenia w NFZ czeka się bardzo długo. Dlatego też osoby, które nie chcą czekać decydują się na wizytę prywatną. Kardiochirurg Poznań to brak kolejek i opieka na bardzo wysokim poziomie.

Na jakie świadczenia mogą liczyć pacjenci?

Kardiochirurgia Poznań to bardzo szeroki zakres usług. Pacjenci, których interesuje kardiochirurgia Poznań mogą liczyć na konsultacje i leczenie wad sera, choroby niedokrwiennej serca, konsultacje w zakresie przeszczepu zastawki i wszczepienia bay-passów.

Kardiochirurgia Poznań w prywatnej klinice to gwarancja doskonałej opieki dla każdego zgłaszającego się pacjenta. Kardiochirurg Poznań przyjmuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Przyjmujący prywatnie kardiochirurg Poznań nie działa pod presją czasu. Oznacza to, że kardiochirurg prywatnie może każdemu pacjentowi poświęcić naprawdę bardzo dużo czasu.

Jak zapisać się na wizytę?

Kardiochirurg Poznań prywatnie zapewnia bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Każdego pacjenta kardiochirurg prywatnie traktuje indywidualnie. Na wizytę u kardiochirurga można umówić się w różny sposób. Osoby, które interesuje kardiochirurg prywatnie na wizytę mogą umówić się online albo telefonicznie. Ból w klatce piersiowej czy duszności to dolegliwości, z którymi warto zwrócić się do kardiochirurga. Kardiochirurg prywatnie przyjmuje pacjentów bez skierowania. Konsultacje, które wykonuje kardiochirurg prywatnie nie są bolesne.