Luksus w nietypowym wydaniu

Nowe osiedle to inwestycja, która już na pierwszy rzut oka powoduje zafrasowanie. Nie wygląda ona bowiem jak inne nowoczesne projekty deweloperskie, w których nietypowe formy mieszają się z nawiązaniami architektonicznymi do stylistyki z całego świata. Oferuje nam zaskakująco elegancką prostotę, która pomimo pozornie ciężkich, sprawiających wrażenie ceglanych murów oferuje wyjątkowo lekkie i przyjemne formy, w których będziemy się czuć zadziwiająco swobodnie.

Osiedle nawiązuje do tradycji industrialnych

Już bardzo powierzchowna znajomość Poznania każe nam łączyć z dwudziestowieczną zabudową industrialną tego miasta. Budynki mają w sobie to coś, co stało się w dużej mierze wizytówką miasta i sprawiło, że powstają w im tak chętnie lofty – zarówno jako luksusowe mieszkania na sprzedaż Poznań, jak i obiekty użyteczności publicznej czy galerie handlowe. Deweloperzy odkryli, że tworzone na bazie przestrzeni początkowo nie planowanych pod potrzeby mieszkaniowe, luksusowe apartamenty na sprzedaż Poznań, są w stanie zaoferować niespotykaną jakość. Nie bez znaczenia jest tutaj zwłaszcza masa wolnej przestrzeni.

Luksus oparty o morze przestrzeni

Luksusowe apartamenty na sprzedaż Poznań oferują nam wysoką jakość poprzez swoje właściwości, ale także poprzez brak właściwości. Wszystkie apartamenty są bardzo przestronne, nawet te najmniejsze, dzięki czemu w prostych bryłach czujemy się wolni, a kiedy znajdziemy się pomiędzy budynkami, nie tracimy poczucia przynależności i jedności z miastem. To wszystko jest bardzo ważne i nie można tego bagatelizować.