Na potrzeby sadowników

Polska jest jednym z największych producentów owoców. Z myślą o sadownikach został założony portal sadowniczy. Publikowane w nim wiadomości sadownicze adresowane są głównie do profesjonalnych sadowników. Ważne dla siebie wiadomości sadownicze znajdą także sadownicy amatorzy, w tym również działkowcy.

Z myślą o producentach owoców

Portal sadowniczy powstał z myślą o producentach owoców. Osoby, dzięki którym portal sadowniczy mógł powstać kierują go przede wszystkim do osób, które są producentami owoców. Mogą to być zarówno profesjonalni sadownicy jak i amatorzy. Ważne jest to, że portal zamieszcza aktualności sadownicze.

W efekcie sadownicy mogą być na bieżąco zorientowani w tym, co dzieje się w polskim i światowym sadownictwie. Dla wielu sadowników liczy się też to, że portal zamieszcza nie tylko aktualności sadownicze, ale także te dotyczące ważnych społecznych i politycznych spraw rozgrywających się w kraju i na świecie. Co więcej, portal zawiera nie tylko aktualności z sadownictwa. Można się w nim zapoznać z cenami owoców, a nawet przeczytać porady prawne.

Możliwość wypowiadania się na forum

Portal sadowniczy umożliwia użytkownikom zamieszczanie komentarzy. Mogą one dotyczą nie tylko aktualności z sadownictwa. Co ważne, komentarze nie są cenzurowane. Oczywiście nie mogą zawierać wulgaryzmów. Portal podzielony jest na kilka sekcji. Aktualności sadownicze znajdą w nim także sadownicy-amatorzy. Dla sadowników aktualności z sadownictwa są niezwykle istotne. Zamieszcza je internetowy portal sadowniczy.