Proste i łukowe poręcze dla niepełnosprawnych

Proste i łukowe poręcze dla niepełnosprawnych

Wypadek, podeszły wiek jednego z członków naszej rodziny, choroba zmuszają nas do dokonania prac, które mają zapewnić bezpieczne i w miarę samodzielne poruszanie się po domu. W przypadku osób, które mają trudności z poruszaniem się, bardzo dużym ułatwieniem przy codziennym korzystaniu z toalety czy wanny są specjalne uchwyty dla niepełnosprawnych.

Gdzie można je kupić?

Uchwyty dla niepełnosprawnych oferuje sklep z wyposażeniem toalet. Sklep z wyposażeniem toalet prowadzi sprzedaż przez internet, uchwyty dla niepełnosprawnych mogą więc kupić osoby z całej Polski. Sklep z wyposażeniem toalet proponuje uchwyty dla niepełnosprawnych w bardzo atrakcyjnej cenie. Do tego oferta jest bardzo różnorodna, wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych w akcesoria, które pomogą im w samodzielnym wykonywaniu wielu czynności nie jest trudne. Na liście akcesoriów, w które warto wyposażyć łazienkę znajdują się między innymi poręcze łazienkowe.

Zamocowane przy wannie poręcze łazienkowe na pewno ułatwią samodzielną kąpiel. Do tego osoba niepełnosprawna dzięki temu, że zamocowano poręcze łazienkowe może poczuć się bezpiecznie.

Czy uchwyty są drogie?

Zaletą jest to, że wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych w specjalne poręcze dla niepełnosprawnych nie pociąga za sobą ogromnych kosztów. Najtańsze poręcze dla niepełnosprawnych przeznaczone do zamocowania przy umywalce kosztują około 50 zł. Warto też wiedzieć o tym, że poręcze dla niepełnosprawnych dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, łatwo wybrać takie idealnie dopasowane do potrzeb osoby niepełnosprawnej.