Alternatywa dla nowego pojazdu? Samochód na abonament

Alternatywa dla nowego pojazdu? Samochód na abonament

Współcześnie nowe pojazdy są bardzo drogie zarówno podczas kupna, jak i w trakcie eksploatacji. Auto na abonament pozwala w dużej mierze ograniczyć dodatkowe wydatki, z którymi trzeba liczyć się podczas regularnych przeglądów technicznych. Daje również kierowcy możliwość cieszenia się prawie nowym, często 2-3 letnim samochodem . Zapoznaj się z poniższym tekstem i przekonaj się, dlaczego auto na abonament uznać można za atrakcyjną alternatywę względem kupna nowego pojazdu. 

Doniesienia mówią same za siebie 

Polacy bardzo często inwestują w używane, sprowadzane spoza granic naszego kraju pojazdy. Pod względem ceny niepodważalnie konkurują one z nowszymi modelami. W samym roku 2018 Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego odnotował 928 tysięcy zarejestrowanych samochodów tego typu. Nic więc dziwnego, że i auto na abonament cieszy się dużą popularnością. Prawie nowe modele w pełni sprawnych pojazdów, o przegląd których nie trzeba się martwić, coraz bardziej kuszą kierowców.  

Przyjrzyj się pakietom 

Na comiesięczną opłatę składa się wiele czynników, a w tym i ułatwiające życie pakiety dodatkowe. Auto na abonament można wyposażyć dodatkowo w:

  • pełen pakiet ubezpieczeń – OC/AC/NNW/Assistance – podczas trwania całej umowy, 
  • pakiet opon – ich wymianą i przechowywaniem nie będzie trzeba przejmować się o żadnej porze roku,
  • pakiet serwis full – jednym słowem kompleksowy serwis mechaniczny (pełna wymiana zużytych części)
  • pakiet assistance.