Izotermy czy chłodnie – porównanie

Izotermy czy chłodnie - porównanie

Dla większych, jak i mniejszych działalności wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa okazuje się być często strzałem w dziesiątkę, gdy chodzi o odpowiedni pojazd, mający przewieźć towar wrażliwy na temperatury. Żywność, leki, kwiaty – transportując te produkty przez wiele godzin, zwłaszcza w upalne dni, nie można pozwolić do ich przegrzania. Co jednak sprawdzi się w tym przypadku lepiej – izotermy czy chłodnie? Na jaki wynajem samochodów dostawczych się zdecydować? 

Chłodnie – dostępne w wypożyczalni samochodów dostawczych

Pojazd znany pod nazwą chłodnia to dla wielu działalności niezawodny sprzęt, przez co wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa zawsze musi posiadać go na swoim stanie. Ma on własny system chłodzenia.

W zależności od rodzaju auta może być to zarazem sprężarka, jak i urządzenie absorpcyjne. Chłodnie bardzo dobrze zatrzymują wewnątrz niskie temperatury, nawet gdy na zewnątrz jest gorąco, a temperatury dochodzą do 30 stopni. Idealnie spiszą się one podczas pokonywania długich dystansów

Cechy charakterystyczne dla izoterm

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa w swojej ofercie posiada również izotermy. Składają się one z charakterystycznych, bo termoizolacyjnych materiałów, z których wykonane są ściany pojazdu, tak samo jak i jego podłoga, drzwi oraz dach. Dzięki temu wysokie temperatury nie mają dużego wpływu na chłodniejsze wnętrze.

Izotermy występują na rynku w dwóch modelach. W zależności od swojego nadwozia mogą być normalne, jak i wzmocnione. W przeciwieństwie do chłodni spiszą się one świetnie na krótszych dystansach.